Administracja: PA DHI

 Linki

 

www.jag-kalmus.com

JADWIGA KALMUS art. Plastyk
człowiek o bogatej duszy i ponad czasowej wyobraĽni (astrologicznie Boskie dziecko), który preferuje ucieczkę od szarej rzeczywistości w wymiar ducha i wyobraźni. Dlatego jej prace, nawet te praktyczne (np. karty Tarota), które wymagają pewnych ograniczeń od twórcy tchną ciepłem, są miłe, przyjazne i nie wzbudzają lęku a wręcz pozwalają się oprzeć archetypowi Cienia do którego niestety Tarot należy. 
Malarstwo tych kart łamie odwieczne tabu nie pod względem formy czy stylu, a czegoś nieuchwytnego , co sprawia, że na chwilę giną odwieczne przesądy, świat jawi się lepszy, człowiek ma więcej energii i nie patrzy w przyszłość z lękiem. 

 

www.astro.manuela-klara.com

Możesz zamówić tutaj horoskop ( 10zł ) bądĽ poczytać bezpłatnie horoskop ascendentowy.

 


 www.art.manuela-klara.com

 

www.studioastro.com.pl

 

www.neurolingwistyka.com

 

www.fantasy-fashion.prv.pl

 

www.psychotronika.pl

Profesjonalny serwis skupiający miłośników wiedzy psychotronicznej. Znajdziesz tu ciekawe artykuły i porady, informacje o warsztatach i kursach, poznasz ciekawych ludzi oraz sprawdzisz swój horoskop oraz biorytm.

 

piękna strona Rabki-Zdroju

Arcy-ciekawa strona poświęcona uzdrowisku i...nie tylko  :)

 

Racjonalista

RACJONALISTA.pl jest serwisem propagatorów racjonalnego myślenia, prezentujących racjonalny obraz świata. Serwisem, który poza tym tropi absurdy, przesądy, szarlatanerię, uprzedzenia, kłamstwa, fobie i głupotę towarzyszące nierozerwalnie naszemu życiu: w słowie i w czynie, w prasie, radiu, telewizji i internecie, tak dawniej jak i dziś. Serwis ten stanowi bazę intelektualną polskich racjonalistów - sposób na wirtualne zrzeszenie. Razem chcemy tworzyć Portal Wiedzy i Myśli...

 

Kontrateksty

Niezależny magazyn publicystów.

Warto poczytać a może i ...napisać :)

 

 

ekran4

Witam,
dotknijcie ,
popatrzcie na inny świat energii pełen harmonijnego spokoju.
Otwórzcie swoją wyobraźnię.
Widzicie jak na dłoni Wasze domy pełne miękkiej ciszy.
Zniknął ucisk i szum informacji,
sprawił to EKRAN4.

 

                                                                

do góry