ZADZWOŃ, UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: otrzymasz indywidualny wykres "płodności księżycowej". Według tego wykresu ZAPLANUJESZ PŁEĆ DZIECKA!


 

W ŁÓŻKU Z KSIĘŻYCEM

W wielu kulturach starożytnych spotykamy szczególny kult bogiń księżycowych. Te personifikacje to fazy Księżyca, które rządzą wodami, deszczem, urodzajem i rytmiczna przemianą. Czas księżycowy odnosi się do rzeczywistości biokosmicznej. Od niego zależą: płodność kobiet i zwierząt, roślinność, oraz wierzono że i ...los człowieka po śmierci. Jest symbolem tajemnych, zakrytych sił natury, zasady żeńskiej, miłości, bezczynności, niezdecydowania, płodnej aktywności, okresowego stwarzania i odtwarzania. Księżyc jako bóstwo pasywne i rządzące tajemniczym rozrodem wszystkiego co żyje, porównywano z podlegająca magii przemian kobietą, w czasie cyklu menstruacyjnego, który trwa 28 dni. Księżyc w wyobraźni archetypowej, zapisał się więc jako wielki hierofant siły płodności po wieki wieczne.

Czeski psychiatra dr Eugeniusz Jonas szukał przyczyn jaki rzeczywisty wpływ, oprócz archetypowego, może mieć zgodność cyklu miesięcznego kobiet z długością miesiąca według kalendarza księżycowego (28 dni~). Stało się to podstawą jego badań. Dr Jonas statystycznie wyliczył, że cykl płodności każdej przebadanej kobiety jest ściśle związany z fazą Księżyca w czasie jej urodzin. Można więc obliczyć astrologicznie szczególnie korzystne dni dla zapłodnienia. Jest to okres kiedy aspekt (odległość kątowa) pomiędzy Słońcem a Księżycem jest zgodny z zaistniałym w chwili urodzin kobiety. Pozwala to na ustalenie najkorzystniejszej godziny dla zapłodnienia. Można również zaplanować płeć przyszłego dziecka. Skuteczność prognozy sięga 90%.

Znajomość momentu poczęcia pozwala na unikanie ciąży. W przypadkach gdy cykl księżycowy jest niezgodny z biologicznym, stosuje się obie metody jednocześnie.


Dr Jonas stosował tę metodę przez 20 lat w Czechach, zanim publicznie przedstawił wyniki badań statystycznych. Metodę Jonasa można polecać szczególnie osobom mającym trudności zajścia w ciążę. Wykres dni płodnych i niepłodnych mieści się na jednej kartce papieru razem z instrukcją i nie wymaga regularnych wizyt u lekarza. Pozwala, na zgodną z polskim prawem i etyką katolicką, nieinwazyjną regulację urodzin.

 

ZAPRASZAM : ( 0-22) 838-24-48 ;  0603 864 799