MANUELA KLARA OLSZEWSKA - astrolog, tarocista analityk udowodni Ci, że na swój los masz wpływ, możesz go zmieniać i modyfikować. Przy pomocy Tarota i "genotypu psychicznego" , jakim jest Twój horoskop, Klara Olszewska rozpozna tendencje i możliwości, które wyłaniają się z podstawowego charakteru jednostki . Żyjąc w zgodzie ze sobą i swoją strukturą psychofizyczną, możesz osiągnąć wszystko, a na pewno bardzo wiele. Należy tylko wszystko dobrze wykorzystać i przeżyć życie w całości. Wszelkie sprawy poniechane, talenty niewykorzystane należy "przerobić" chociaż symbolicznie, aby nie blokowały dalszego ciągu drogi życiowej. Cienie i kompleksy, czasami aż z dzieciństwa, muszą zostać uświadomione abyś mógł je zwalczyć. Słabe punkty w zdrowiu, jeśli takowe są ( sa zaznaczone w horoskopie urodzeniowym), ukazane będą po to abyś je omijał lub wyleczył w porę. Wiedza o sobie samym daje siłę wyboru i możliwość do walki z losem. Umożliwi Ci to interpretacja astropsychologiczna Twoich horoskopów, czyli pełna analiza osobowości, wraz z pewnymi tendencjami, które mogą się wyłonić w przyszłości. Pamiętaj jednak, że fakty tworzysz sam i nie ma czegoś takiego jak "ślepy los"! Przewidywanie zdarzeń w wymiarze negatywnym zawsze jest błędem . Jest to sugestia, która wyrządza trudno odwracalne szkody w Twej podświadomości. Nawet jeśli się coś jawi negatywnie, będzie to ukazane po to, abyś mógł to zmienić.

   W ten sam sposób można zrobić analizę osobowości partnera życiowego i dowiedzieć się o jego najskrytszych tajnikach duszy, oraz słabych i mocnych punktach. Będziesz wiedział jak z nim postępować.

   Jeśli masz datę urodzenia z godziną i miejscem narodzin (miejscowość) swoich pracowników, lub ludzi których chcesz przyjąć do pracy, analiza zrobiona przez MANUELĘ KLARĘ OLSZEWSKĄ będzie bardzo pomocna i odda Ci duże korzyści, w perspektywie finansowe.

   Już w czasie sesji, Twoje negatywne dotąd nastawienie zacznie się zmieniać. Zobaczysz cel przed sobą. Zabłyśnie on niczym światło w tunelu i okaże się, że masz wiele możliwości, a wszystko jest dziecinnie łatwe. Jeśli jesteś zagubiony, znalazłeś się na zakręcie drogi i nie wiesz co dalej to przyjdź - otrzymasz konkretne wskazówki i pomoc. Jest to rodzaj terapii w której bierze udział słowo - silna energia.

   Na sesję najlepiej umówić się telefonicznie i przyjść koniecznie osobiście. Nie da się tego zrobić przez telefon, ani na odległość ( w wyjątkowych wypadkach można napisać list, w którym opiszesz swe problemy, koniecznie ręcznie). Sesja taka trwa długo, minimum godzinę, jeśli zajdzie konieczność to parę godzin, aż do wyczerpania problemów. Pamiętaj, że problemem nie jest fakt, który zaistniał, a sposób reakcji na ten fakt.  
ZAPRASZAM : ( 0-22) 838-24-48 ; 0603 864 799